Relacje inwestorskie

Zarząd

Leszek Tomica
Prezes Zarządu INDATA SA

Założyciel firmy i Prezes Zarządu INDATA Cities SA / INDATA Utilities SA (wcześniej Proximus SA). Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Zaraz po ukończeniu studiów rozpoczął karierę na rynku IT. Zyskując uznanie i relacje z kluczowymi graczami na rynku od wielu lat pełni funkcje menedżerskie. W latach 1985-1989 pracował w prywatnej firmie komputerowej ,,AGAPOL” pełniąc rolę konsultanta przy wdrożeniach systemów informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. W 1989 roku założył firmę komputerową ,,Nexter” Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, w której pełnił funkcję Prezesa. W 1996 roku dział systemów komputerowych firmy Nexter połączył się z ComputerLandem, a Leszek Tomica został Dyrektorem katowickiego oddziału Spółki. Następnie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Sektora Użyteczności Publicznej ComputerLand S.A. Leszek Tomica pełni również funkcję Prezesa Zarządu Indata Cities S.A. z siedzibą w Katowicach oraz Prezesa Zarządu Indata Utilities S.A. z siedzibą w Katowiach.

 

 

Tomasz Laszuk
Wiceprezes Zarządu INDATA SA

Absolwent studiów informatycznych Wydziału Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego (UPH) w Siedlcach oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich zakresu zarządzania strategicznego przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania oraz technologii IT, posiada certyfikat PRINCE2® Practitioner, PROSCI Certified Change Management Practitioner oraz ITIL® Foundation Certificate. Od 1996 roku prowadzi firmę InfoLAN, najpierw jako jednoosobowa działalność gospodarcza, od 2011 roku jako spółka z o.o., w której został Prezesem Zarządu. W 2014 roku wprowadził InfoLAN Sp. z o.o. w skład Grupy INDATA S.A. Po przekształceniach, od kwietnia 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu INDATA Solutions S.A. W spółce odpowiadał za zarządzanie strategiczne, budowanie synergii w Grupie INDATA S.A. oraz za nadzór nad usługami IT spółki. Po połączeniu INDATA S.A. z INDATA Solutions S.A., w sierpniu 2017 roku został powołany do składu Zarządu INDATA S.A.

 

 

Monika Łagun
Prezes Zarządu Positive Power Sp. z o.o.

Absolwentka studiów MBA w WSB wg programu Franklin University (USA) - specjalizacja zarządzanie w biznesie międzynarodowym. Od ponad 10 lat w branży IT na stanowiskach menadżerskich realizując konsekwentnie strategię rozwoju firm i wprowadzanie nowych produktów oraz działalność marketingową. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu prowadzenia projektów, sprzedaży i negocjacji, uzyskała certyfikaty m.in. z zarządzania projektami Prince 2. Jako Managing Director w spółce Positive Power odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz nowe technologie w firmie i w grupie Indata.

 

 

Grzegorz Danielczyk
Wiceprezes Zarządu INDATA Cities SA / INDATA Utilities SA

Założyciel firmy i Członek Zarządu w INDATA Cities SA / INDATA Utilities SA (wcześniej Proximus SA). Z wykształcenia matematyk z dyplomem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Karierę zawodową w branży informatycznej rozpoczął pracując w latach 1989 – 1991 dla Instytutu Systemów Sterowania. Następnie w latach 1991 – 1996 pełnił rolę Dyrektora Generalnego i prokurenta w Nexter International Sp. z o.o. Od roku 1996 przez ponad 10 lat był odpowiedzialny za realizację celów sprzedaży do największych przedsiębiorstw z rynku Utilities i General Biznes w przedsiębiorstwie ComputerLand S.A a potem Sygnity SA.