Relacje inwestorskie

Zespół INDATA zajął pierwsze miejsce w półfinale ‪#‎BNP Paribas ‪#‎InternationalHackathon!

2016-06-20

W miniony weekend ponad 100 start-upów w 8 różnych miastach świata, w tym w Warszawie, wzięło udział w organizowanym przez Grupę BNP Paribas Hackathonie. Spotkanie jest przeznaczone dla start-upów zajmujących się nowymi technologiami, podczas którego specjaliści opracowują nowe rozwiązania dla sektora bankowego. Tematem przewodnim tegorocznej II edycji BNP Paribas ‪#‎InternationalHackathon jest usprawnianie procesu obsługi klientów przy współpracy ze start-upami.

Z radością pragniemy poinformować, że zespół Indata zajął ex aequo pierwsze miejsce w półfinale ‪#‎BNP Paribas ‪#‎InternationalHackathon, który odbył się 17-19 czerwca 2016 w Warszawie. Czekamy teraz z niecierpliwością na finał konkursu, który odbędzie się 2-go grudnia w Paryżu.

Celem udziału w przedsięwzięciu jest nawiązanie długofalowej współpracy start-upów z bankami i firmami z Grupy BNP Paribas, w tym French Retail Banking, BNP Paribas Fortis, Bank of the West, TEB, BNL, BGZ BNP Paribas, Consorsbank, BNP Paribas Corporate & Institutional Banking, BNP Paribas Personal Finance and BNP Paribas Cardif.