Kariera

Senior Java Developer (Nr ref. 01/ID/2016)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę Java EE/Spring
  • Projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach

Właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej 4 lata doświadczenia jako programista Java
  • Znasz technologie: Java EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
  • Znasz bazy danych: np. Oracle, MongoDB, PostgreSQL, MySQL
  • Jesteś osobą zorientowaną na dobre praktyki (testy jednostkowe, refaktoring, wzorce
  • projektowe)
  • Potrafisz tworzyć rozwiązania architektoniczne, jak dla Java, tak dla REST API
  • Masz doświadczenie w utrzymaniu/monitorowaniu wdrożonych aplikacji
  • Stosujesz w praktyce zasady programowania obiektowego
  • Jesteś prawdziwym pasjonatem technologicznym

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla różnych branż o różnej wielkości
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Finansowanie certyfikacji zawodowych
  • Kurs j. angielskiego z native speaker
  • Dofinansowanie do karty Benefit
  • Miłą, bezpośrednią atmosferę i towarzystwo wysokiej klasy specjalistów :)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska oraz numeru ogłoszenia rekrutacyjnego w temacie maila.