Kariera

Java Developer (Nr ref. 03/ID/2016)

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji na podstawie dostarczonej analizy wymagań lub backlog'u projektu
  • Wsparcie procesu zapewnienia najwyższej jakości tworzonego oprogramowania

Właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia jako programista Java
  • Znasz technologie: Java EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
  • Znasz bazy danych: np. Oracle, MongoDB, PostgreSQL, MySQL
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Potrafisz tworzyć rozwiązania architektoniczne, jak dla Java, tak dla REST API
  • Masz dobry wgląd w całokształt projektu
  • Potrafisz pracować w zespole

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla różnych branż o różnej wielkości
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Finansowanie certyfikacji zawodowych
  • Kurs j. angielskiego z native speaker
  • Dofinansowanie do karty Benefit
  • Miłą, bezpośrednią atmosferę i towarzystwo wysokiej klasy specjalistów :)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska oraz numeru ogłoszenia rekrutacyjnego w temacie maila.