Kariera

iOS Developer(Nr ref. 02/ID/2016)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozbudowa aplikacji na plafotrmę iOS
  • Rozwijanie istniejących aplikacji

Właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • Masz min 2 lata doświadczenia w programowaniu pod iOS
  • Znasz iOS Human Interface Gudielines
  • Znasz i rozumiesz programowanie obiektowe
  • Znasz SWIFTA i ObjectiveC
  • Mile  widziane:  opublikowana  aplikacja  na  sklepie,  znajomość  narzędzi  do  zarządzania zadaniami (JIRA, Redmine), znajomość GITam

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla różnych branż o różnej wielkości
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Finansowanie certyfikacji zawodowych
  • Kurs j. angielskiego z native speaker
  • Dofinansowanie do karty Benefit
  • Miłą, bezpośrednią atmosferę i towarzystwo wysokiej klasy specjalistów :)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska oraz numeru ogłoszenia rekrutacyjnego w temacie maila.