Najszybciej rozwijająca się Grupa IT

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne

więcej

Linie
biznesowe

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne w oparciu o trzy linie biznesowe
Systems, Services oraz Innovations.

Aktualności

Poznaj najnowsze informacje
z bieżącej działalności INDATA SA
Zobacz aktualności.

INDATA SA wspiera naukowców z Politechniki Wrocławskiej w pracy nad algorytmami wspomagającymi poszukiwanie nowych leków.

- Ten projekt to dla nas duże wyzwanie, dlatego cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z zespołem z Politechniki Wrocławskiej – uważa Mateusz Szuściak - dyrektor operacyjny Indata S.A.”

Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej uczestniczą w międzynarodowych badaniach nad opracowaniem narzędzi bioinformatycznych do projektowania leków. Dr Adam Gonczarek i dr Paweł Świątek z Wydziału Informatyki i Zarządzania wykorzystują do tego metody uczenia maszynowego

Lenovo Top Partners Award 2015 – wyróżnienie dla INDATA

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż podczas tegorocznej Gali Lenovo Top Awards 2015, w imieniu całej Grupy INDATA S.A, Indata Solutions S.A. odebrała nagrodę za Debiut Roku 2015 wśród firm partnerskich Lenovo.
Wyróżnienie to pokazuje, że nasz strategiczny partner - Lenovo – docenił nasze działania pokazujące, że w nowych barwach dalej rozwijamy nasz wspólny biznes. Jest to kolejne potwierdzenie naszych wysokich kompetencji w zakresie doradztwa w doborze rozwiązań
...

INDATA ma nowego akcjonariusza

INDATA SA pragnie poinformować, iż Pan Tomasz Misiak, założyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Work Service SA – lidera na rynku usług HR w Europie Centralnej stał się posiadaczem akcji Spółki na poziomie 8,27% w jej kapitale zakładowym. Jak komentuje Tomasz Misiak, jego uwagę zwrócił przede wszystkim dynamiczny rozwój INDATY.

- Z uwagą obserwuję działania INDATY i muszę przyznać, że robi wrażenie zarówno rozwój biznesu, jak i spółki. Bardzo ...

INDATA z nowymi kontraktami dla branży energetycznej

Pragniemy poinformować, iż pozyskaliśmy kolejne zlecenia na swoje usługi dla przedsiębiorstw z branży energetycznej. Wartość dwóch kontraktów wynosi ponad 14 mln zł.

Nowe umowy to efekt realizacji jednego z głównych założeń Grupy Indata na najbliższe miesiące, czyli efektywnego wykorzystywania synergii w organizacji. Chodzi o jak najlepsze wykorzystanie kompetencji poszczególnych spółek działających w ramach Grupy.

- Realizujemy nasze cele i dynamiczny ...

Kariera

Tworzymy młody i dynamiczny zespół złożony z profesjonalistów.
Zobacz aktualne oferty pracy.